Jak wybrać kufry na motocykl

Więcej o kufrach Givi na www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś fanatykiem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie nagminnie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Ale który kufer na motocykl wybrać?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje walory. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne oraz stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, dlatego nim dokona się kupna, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba warianty, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego doboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie jedynie na cechy produktu, jakkolwiek również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasze dane kontaktowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]