Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

Zajrzyj tutaj jeśli interesuje Cię lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Jedziesz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czemu opłaca się z niego skorzystać?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje również bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez trudności, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Innym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]