Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Zajrzyj tutaj i dowiedz się, kto oferuje organizację imprez firmowych.

Imprezy firmowe to nie tylko spotkania integracyjne i pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, zadaniem których ukształtowanie trwałych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, by świętować zdobyte nagrody, jak również różne gale dla wspólników biznesowych, szkolenia czy konferencje. Takie wydarzenia muszą być dobrze zaplanowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

O ile nie posiadamy w budynku firmowym przystosowanych wnętrz, w których można urządzać event, należy poszukać propozycji najmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim wystrojem do charakteru organizowanego wydarzenia. Ważne gale dla akcjonariuszy spółki, w czasie których świętowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie powinny odbyć się w byle jakim lokalu. Wypada w takich sytuacjach zaplanować event w unikalnym miejscu, które dobitnie zaakcentuje ważność wydarzenia. A jeżeli na imprezę zaproszeni będą goście nie mieszkający w bliskim sąsiedztwie sali warto postawić na lokal, znajdujący się obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej

Planując wydarzenie firmowe nie wolno zlekceważyć tak istotnego elementu, jak zapewnienie zaproszonym gościom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Idealnym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania rzetelnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczone miejsce wyśmienitych potraw dla obecnych, ale również doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie rozstawienie stołów. W czasie pokazowych imprez wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali należytej obsługi. Warto więc korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, ale i świetnie prezentujące się dania.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]