Profesjonalne sprzątanie grobów

Na http://www.pong-malopolska.pl zamówisz sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd pomników naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki położone są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Prawdziwe trudności zaczynają się natomiast, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że groby muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń lub doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie będziemy musieli zapłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – kiedy decydujemy się na tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek co trzydzieści dni, musimy liczyć się z kosztem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są także od wielkości nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]