Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Co powinno się wiedzieć o parking strzeżony lotnisko Balice?

Możliwość trafienia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu, szybkość oraz wygoda – to kluczowe plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zyskał niesamowite uznanie. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dostania się na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne komplikacje związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Utwardzony parking w Krakowie – leć spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, by do lotniska dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swój pojazd, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji na jego stronie www, tym samym nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca odstawić auta. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest ogromnie przydatne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego personelu

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy liczyć również na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Ponadto klienci mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w wielu przypadkach, takich jak ujście powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]