Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Sala weselna Małopolska - więcej o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy narzeczonych oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły wieczór w komfortowych warunkach.

Sala ślubna – postaw na kompleksową obsługę

Poszukując sali na wesele nowożeńcy musi rozważyć parę znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, aby mieli salę taneczną. Prócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie uciążliwy. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża baza hotelowa. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, wybranie menu i przystrojenie stołów. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Dom weselny dla młodych par z okolic Krakowa

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą zaplanować przyjęcie weselne w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć 130 gości. Przyjęcie może zostać wyprawione też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez trudu 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż 30 minut.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]