Monitorowany parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Pod tym linkiem zdobędziesz więcej szczegółów o ofercie parkingu Balice Kraków.

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]