Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Jeśli potrzebujesz zamówić catering na wesele, wejdź na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, które są na ogół ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo śluby, komunie bądź chrzciny, od lat przestały być organizowane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, na których bawi się często ponad stu gości. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę ułożyć jadłospisu, a później naszykować oraz zaserwować potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie daj się stresowi – skorzystaj z cateringu na wesele

Urządzanie wesela to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, dobór ozdób sali czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zamówienia wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek podawanych w trakcie imprezy, a co istotne – przygotowanie ciepłych dań, które urzekną gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Obiad na imprezie weselnej powinien mieć wspaniałą oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, iż stoły będą prawidłowo nakryte i wspaniale ozdobione, potrawy będą wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie podawać biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kelnerów, szefów kuchni oraz managerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w salach.

Jadłospis przyjęcia weselnego skomponujesz z oferty firmy cateringowej

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi zasadami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla gości, lecz też i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe najczęściej mają ułożony uprzednio spis oferowanych dań głównych, zakąsek i trunków dopasowanych do estetyki wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający może więc osobiście skomponować jadłospis z proponowanych dań. Należy jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i często na życzenie klienta decydują się na przygotowanie niecodziennych kompozycji potraw.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]