Catering okolicznościowy – menu dostosowane do budżetu i potrzeb zamawiającego

Catering okolicznościowy - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Zbliża się ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z krewnymi i kolegami. Na nieszczęście jest to znaczna grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też podjąć ich wybornymi przekąskami i napojami. Możesz postarać się naszykować je samodzielnie, ale przy większej liczbie biesiadników trudno jest znaleźć na to czas. Poza tym to twoje święto i pragniesz się na nim wyśmienicie bawić, a nie służyć za kelnera albo kryć się w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie posiłków na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajem sali nie jest obecnie obligatoryjne

Gdy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu weselnym albo imprezach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było samodzielne zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy faktycznie znacznej liczbie zaproszonych rozważała ona możliwość skorzystania z fachowego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, przez długie lata firmy cateringowe nie oferowała obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a często także tych większych, jeżeli nie łączyło się to z wynajmem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy zdecydujemy się wynająć salę czy wygodniej będzie urządzić zabawę w swoim domu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce pyszne posiłki.

Menu dopasowane do wizji osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to oferta na każde rodzinne święto (i nie tylko!). Zawodowi szefowie kuchni bez problemu przygotują jadłospis współgrające z charakterem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na urodziny bądź na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę komersów, studniówek i półmetków. Szukając firmy świadczącej taką usługę polecamy zdecydować się na taką, która będzie w stanie dopasować menu do wizji i możliwości finansowych zamawiającego, a także wszechstronnie obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w rozstawieniu i udekorowaniu stolików.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]