Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Jeśli chcesz zamówić catering imprezowy, zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Letnie miesiące obfitują w niezwykle popularne ostatnio pikniki firmowe oraz imprezy na świeżym powietrzu, ale w gruncie rzeczy każdego dnia w przeróżnych miejscach kraju organizowane są benefisy, sympozja czy bankiety. Takie imprezy potrzebują należytej oprawy, której integralnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i apetyczne posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – postaw na profesjonalizm

Masz zabukowaną salę na event albo zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie odbędzie się piknik? To wspaniale!! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia przepysznych ciepłych potraw, przekąsek i trunków. Miej na uwadze, że podczas ważnych bankietów w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i być przekonanym, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Liczy się cała oprawa – odpowiednie rozstawienie stolików, dopasowane ozdoby, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu niewątpliwie docenią także, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Demonstracja live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezy

Plusem zlecenia usługi cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje rewelacyjne menu, ale także szczegółowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Napoje i potrawy zostaną dostarczone w wyznaczoną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, na ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić gości pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, żeby prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od długiego czasu i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania szczegółów oferty podpowie ona, które napoje, przekąski oraz dania idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]