Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Góry zimą dla początkujących - sprawdź pełną ofertę.

Lubisz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia świetnie przygotowane i bezpieczne eskapady w towarzystwie kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl planuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które preferują czynne spędzanie urlopu i posiadają minimalne doświadczenie w podobnych wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia i sprawdzić się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających naturę górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]