pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie stron www Kraków

Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Wszechobecność internetu oraz komfort korzystania z niego do wyszukania potrzebnych towarów i usług spowodowała, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz być zauważonym w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo niedużych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie na określonym obszarze bądź nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Poznaniu albo w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – promuj swoją ofertę ewentualnym odbiorcom

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stosują przeważnie frazy lokalne, innymi słowy mających w składzie nazwę konkretnego miasta, np. “depilacja brwi kraków”, “ciastkarnia kraków” czy “sklep z oponami kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym dane miasto. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO skierowana jest na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. przez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz tworzenia stron www od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także uzupełnienie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]