Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka. Zajrzyj na www.fotografsv.pl, aby skorzystać z wiedzy profesjonalistów.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to nadzwyczaj atrakcyjna i nowoczesna metoda prezentowania pomieszczeń zakładów pracy czy lokali gastronomicznych. Z reguły spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale także napotykamy je na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na tablicy firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej firmy? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym są zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod rozmaitymi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia generuje wrażenie rzeczywistej obecności w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na oglądanie budynku, nieruchomości bądź lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych fotografii cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności poruszanie nim w wybranym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealna metoda na popularyzację własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają duże możliwości zaprezentowania pomieszczeń hotelu, biura czy lokalu gastronomicznego. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej interesująca i pomaga wnikliwie zapoznać się z danym punktem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje dużo większym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto umieścić na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy biznes, który opiera się na wysokiej jakości wnętrzach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale też jeśli chcemy pokazać naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy lub zachęcić zainteresowane osoby, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Opracowanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć profesjonaliście!

Wykonanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, wprawdzie w teorii jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, jednak do celów biznesowych wskazane jest zatrudnić profesjonalnego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to zalecana opcja? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność wykonania dobrych jakościowo zdjęć, które ponadto będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest także kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są tylko Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]