Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Aktualna oferta wakacyjnego kursu rysunku znajduje się w tym miejscu.

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Z tego rodzaju kursów korzystają również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy projektowaniem wnętrz. Znakomitą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]