Kurs Photoshop online – szukaj ofert umożliwiających kontakt z instruktorem

Pełna oferta kursu Photoshop online.

Adobe Photoshop to program, który od końca XX w. jest głównym narzędziem używanym przez osoby parające się obróbką zdjęć oraz samych fotografów. Z biegiem lat wskutek swojej uniwersalności, a w szczególności opcji dodawania do niego najróżniejszych praktycznych pędzli rastrowych odwzorowujących teksturę prawdziwych farb, oprogramowanie to pokochali też ilustratorzy oraz graficy. Dzisiaj twórcy gier i filmów animowanych korzystają z tego oprogramowania do projektowania wyglądu postaci czy przygotowania teł w swoich projektach. Nie dziwi zatem to, że ci, którzy chcą wejść w świat malarstwa cyfrowego, najczęściej najpierw chcą zapisać się na solidny kurs Photoshopa.

Kurs Photoshopa – przez internet czy w szkole malarstwa i rysunku?

Program Adobe Photoshop jest niezwykle rozpowszechniony, stąd co rusz powstają setki godzin filmów omawiających jego opcje oraz prezentujących użycie kolejnych pędzli, które można dokupić. Część z takich tutoriali bez przeszkód odnajdziesz na darmowych serwisach video, lecz z takich pobieżnych kursów nie przyswoisz sobiePhotoshop. Polecanym wyjściem jest zapisanie się na kurs przygotowany przez biegłego dydaktyka, podczas którego zaznajomisz się nie tylko z głównymi funkcjami programu, ale także nauczysz się je skutecznie wykorzystywać. Takie zajęcia dostępne są przeważnie w szkołach rysunku i malarstwa, jednak gdy nie możesz wziąć w nich udziału, możesz wykupić dostęp do kursów Photoshopa przez internet i nauczyć się technik malarstwa cyfrowego bez wychodzenia z mieszkania!

Cechy dobrych kursów digital paintingu online

Decydując się na video kurs Photoshopa warto wybierać tutoriale, które nie pozostawiają ucznia samego z szablonowym poradnikiem pokazującym w kilku krokach jak narysować jakiś rodzaj obrazu. Photoshop może okazać się na początku dla wielu użytkowników stosunkowo skomplikowany i czasami niezbędna jest bezpośrednia konsultacja z instruktorem, który wytyczy właściwy kierunek czy wyjaśni, czemu nie uzyskaliśmy zamierzonego rezultatu. Trzeba więc zdecydować się na taki kurs digital paintingu online, który w ramach wykupionej usługi gwarantuje skontaktowanie się z twórcą tutorialu, co sprawi, że każdy problem zostanie rzetelnie wyjaśniony. Dobrze też poszukać kursu online, na zakończenie którego wykonany przez kursanta obraz będzie obiektywnie zrecenzowana przez prowadzącego instruktaż. Korekta dzieła przeprowadzona przez biegłego instruktora uczy obiektywnej oceny własnej twórczości i umożliwia samodzielne wskazanie ewentualnych niedociągnięć warsztatu.

Nasze dane kontaktowe:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]