Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Dystrybucja serwonapędów - sprawdź korzystną ofertę.

Coraz szersze zastosowanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od uznanych globalnych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC oraz silników prądu stałego produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wyjątkową niezawodnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, dużej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]