Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Dowiedz się więcej o Flobo - robocie do obsługi należności.

Biznesmeni wciąż poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują około stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niesłychanie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie mają problemy z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla domów wypoczynkowych, szkół oraz firm usługowych

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, wobec tego doskonale zda egzamin w uczelniach językowych czy prywatnych, czy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]