Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Potrzebujesz derek dla koni? Skieruj się tutaj.

Derki to specjalne nakrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także osłony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dziś kupić w sklepach online jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – dobieramy dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, jak również zapewniają koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]