Spakuj wszystko co potrzebujesz do samochodu – o boksach dachowych

Sprawdź, gdzie zamówić box na dach, wejdź na http://tinyurl.com/y5ardfh2.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pasy transportowe i centralny zamek

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają sporą ładowność, a ich użytkowanie jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby lubiące aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na swoją długość nie umieścimy wewnątrz auta.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]