Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Sprawdź, gdzie zamówić blachę na rąbek stojący.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używany typ pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czemu warto ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – zalety oraz wykorzystanie

Blachy na rąbek stojący doskonale łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze grono sympatyków. Trwała i bardzo dobrze wyglądająca blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest rekonstrukcja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o zawiłej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na teren budowy w formie niedużych arkuszy. Cechują się bezproblemowym oraz równocześnie szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe wspaniale pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego czy minimalistycznego), a jednocześnie jest niepodatne na rdzę oraz mocne.

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla standardowych dachówek

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem użytej technologii i odporności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy powleczonej specjalną powłoką, która gwarantuje protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie słoneczne bądź opady. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu wariantach, co umożliwia dobranie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08