Opakowania szklane w hurcie – dla kogo taka usługa?

Szukasz opakowań szklanych w hurcie? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że przeważającą częścią rynku towarów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to równolegle sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego autorskiego, smacznego lub ekologicznego wyrobu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zapakowane tak, by towar jak najdłużej pozostał świeży, a zatem najlepiej w szklane słoje oraz butelki. Zaletą takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od lokalnego hurtownika

Wiadomym jest, iż oferty od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. soki, smalczyk na kanapki bądź marmolady, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach z reguły można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła znacznie obniży się, gdy zamówimy je u krajowego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób także otrzyma towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiki i dodatkowe elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania wina, soków lub piwa. Transportowane są one do zamawiającego na paletach mieszczących – zależnie od kubatury opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z paletą słoiczków bądź butelek w hurcie można też kupić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do danego typu opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]