Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Kup drzwi drewniane wewnętrzne.

Drzwi drewniane to w dalszym ciągu wspaniałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w tradycyjnym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy główne cechy oraz alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to ekologiczny surowiec, który zastosowany jako element aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono bardziej intymne i ciepłe, a odpowiednio pielęgnowany utrzyma się w nienagannej kondycji wręcz dziesiątki lat. Dzisiejsza technologia pozwala znakomicie dopasować cechy drewna z wymogami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niskim poziomem rozszerzalności (czyli nie deformują się) i stosowną izolacją cieplną. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni dowolnym kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, iż tego typu drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno zaaranżowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach urządzonych w stylistyce retro. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z dębu, sosny czy mahoniu, wzory bez progu lub z progiem, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz sporo innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze wyglądają przez lata.

Szyby ornamentowe i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Pragniesz założyć w swoim mieszkaniu albo biurze skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub nietypowym formacie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji wypada zlecić to zadanie kompetentnym producentom, którzy oferują bezpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do najróżniejszych zamierzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szkłem – między innymi szybami piaskowanymi, witrażowymi lub fazowanymi, co zdecydowanie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]