Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Kup okiennice shutters.

Urządzając pokój, na ogół nie przeznacza się dużo uwagi na okna. Przeważnie decyzja pada na standardowe aranżacje, czyli firany oraz zasłony, które czasami łączone są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne mniej rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi szafy – wykorzystanie shuttersów

Najważniejszą cechą shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż poziome lamele zainstalowane na tych okiennicach ozdobnych poruszają się, dzięki czemu można ustawiać je pod dowolnym kątem, zależnie od kaprysu lokatorów. Produkuje się je z płyt MDF, z drewna, jak również PCV. Shuttersy instaluje się z reguły na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach czy w szafach. Okiennice ozdobne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach wykorzystuje się wciąż dość rzadko, ale gros osób na pewno widziało je na ekranie telewizora czy w kinie, ponieważ te okiennice są często używane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w RPA czy w Australii.

Wewnętrzne okiennice typu shutters nadają wnętrzom nadzwyczaj elegancki wygląd

Niezależnie od tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters rewelacyjnie się prezentują, mają one również zastosowanie. Za ich pomocą można regulować użycie energii słonecznej: w upalne dni ograniczać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zapobiegać stracie ciepła. Shuttersy wspaniale komponują się z wieloma stylami wnętrz i można założyć je na przeważającej większości ram okiennych. Wytwarza i montuje się je na zlecenie, co powoduje, iż są z pewnością droższym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednak przydają wnętrzom nadzwyczaj luksusowy wygląd, w wyniku czego podnoszą wartość nieruchomości. Trzeba także zaznaczyć, iż shuttersy reguluje się bez stosowania sznurów, co właściciele psotliwych psów i kotów oraz rodzice dzieci, które rozerwać dyndające żyłki, uznają z pewnością za kolejny plus.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]