lavazza a modo mio kapsułki

Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Podmiotów wytwarzających kawę są setki, jakkolwiek Lavazza wciąż mieści się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż historia marki Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów nabył niewielki obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawowca oraz wyrabiano ich autorskie mieszanki. Podbiły one szybko serca rezydentów Turynu. Wiek później firma Lavazza wciąż oczarowuje aromatem swoich mieszanek, wytyczając wzorce także w zakresie kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można zamówić ich odpowiedniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z linii Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najpopularniejszych. Używane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą sporządzenie pachnącej, smacznej kawy zajmuje wręcz moment. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek korzystać tylko z mieszanek smaków dystrybuowanych przez tę firmę. W tej chwili na rynku nabyć można sporo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale nadal cechuje je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – połączenia robusty i arabiki

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i zajmuje się produkcją kapsułek z kawą do wielu popularnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Intenso Gola czy Superbia), smakowitą kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), ale także napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]