Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Szukasz etykiet weselnych? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Niemało ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na Sylwestra, urodziny czy ślub. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z alkoholem może również przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o miejscu i dniu ślubu, imionach nowożeńców czy słowa podziękowania. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych wzorach oraz kolorystyce, dlatego bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze panieńskim.

Udekoruj domowe trunki kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeśli produkujesz własne nalewki, wina bądź soki, a następnie dzielisz się nimi z kolegami lub rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę prostej butelki. Poza tym flaszki można także oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]