Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych drukarek 3D, koniecznie sprawdź cadxpert.pl.

W asortymencie CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz maszyny. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można nieomalże o 90% zmniejszyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Nadrzędne idee pracy ekspertów firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i produktów, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, pracujące w autorskiej, pionierskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się łatwą obsługą i funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dlatego można otrzymać jednakowe prototypy, co jest nadzwyczaj pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w przeróżnych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest solidny i dokładny, a w toku procesu wydruku nie tworzą się zniekształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]