Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Jeśli potrzebujesz balonu na wino, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla bliskich – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również znakomita ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]