Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Słoik z kranikiem kupisz na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają duże pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, kompotów, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego atutem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]