Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Chcesz skontaktować się z polskim psychologiem Leicester? Kliknij tu.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie poczęli udawać się na Wyspy. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit fala emigracji praktycznie zanikła, jednak ciągle nie brakuje ludzi skorych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii stwarza szereg utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy terapeuty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Przebywanie na Wyspach i związana z tym rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie w obcym państwa, rodzą mnóstwo problemów, którym bardzo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się też trudności z dostaniem pracy lub integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest dość często spotykana, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Zachowania te bardzo trudno jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie wolno bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano podczas wizyty będą powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339