Wynajem szalunków – usługa dla małych firm budowlanych

Wszystko o wypożyczalni szalunków Kraków znajdziecie na abcszalunki.pl.

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są ze sklejki, ale można zaobserwować także wersje wykonane z metalu, a czasem nawet tworzyw syntetycznych. Pozostałymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety z uwagi na duże koszty nie wszystkie ekipy remontowe posiadają swoje szalunki. Gdy będą potrzebne, mają szansę bowiem po prostu je wynająć – szczególnie, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę często wybierana usługa.

W jakich sytuacjach wybrać wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków okaże się trafionym pomysłem dla firm często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, ponieważ jak przed momentem nadmieniliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak budowanie fundamentów nie jest główną usługą danej firmy, dobrze rozważyć zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy go wybrać? Głównie ze względów ekonomicznych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie okaże się bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o wygodzie, ponieważ trzymanie rzadko używanych szalunków może powodować poważne koszty.

Która firma zapewni wynajmem szalunków?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją znaleźć? Warto zdecydować się na usługi firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe i funkcjonalne. Bardzo istotna okaże się również dbałość o kontrahenta – w przypadku, gdy zbliża się termin startu robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wahania się warto z kolei wejść do sieci i dowiedzieć się, co o ofercie konkretnej firmy mówią wcześniejsi klienci.

Nasze dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]