Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Chcesz sprawdzić, kto przygotowuje projekty domów drewnianych całorocznych? Koniecznie skieruj się tutaj.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowatorska konstrukcja powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć specjalistę, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – bardziej ekonomiczne niż murowane domki jednorodzinne

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na spełnienie planów o własnym domu. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wyprodukowane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z betonowaniem. Fachowcy twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej popularne. Łączą one w sobie różne elementy. Domy drewniane nowoczesne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu podhalańskim. Z drugiej strony dzięki zastosowanym elementom dają funkcjonalność identyczną jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć fachowca

Domy drewniane całoroczne to budynki skonstruowane z naturalnych komponentów, dlatego też wewnątrz panuje korzystny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu drewna osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba ich dodatkowo ocieplać. Ważnym walorem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można stawiać również w zimie, bo wszystkie roboty realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]