Profesjonalny producent okien drewnianych

Pod tym linkiem znajdziesz więcej szczegółów o ofercie producenta stolarki drewnianej.

Tradycyjne okna drewniane są bardzo eleganckie i funkcjonalne. Współgrają z każdą konstrukcją – od staroświeckich nieruchomości po minimalistyczne wnętrza. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i dlaczego są one tak popularne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – gwarantuje świetne wrażenia estetyczne

W dzisiejszych czasach okna drewniane są projektowane z użyciem innowacyjnych metod, co powoduje, że są energooszczędne. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a konserwowanie jest błyskawiczne. Okna drewniane wyglądają bardzo pięknie, mają opływowe profile, najlepszej jakości klamki. Mogą być wykonane zarówno z drewna polskiego – np. sosny, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Ekologiczne tworzywa w połączeniu z teraźniejszymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak chętnie nabywane w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – wybierz dźwiękochłonność

Producent okien drewnianych zazwyczaj gwarantuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia dźwiękochłonność oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je zabiegom konserwacyjnym. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy także trwałe schody, pasujące do stuletnich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy remontowaniu zabytków – to komponent nietoksyczny i absolutnie ekologiczny. Budując dom warto zatem zainwestować w szlachetne, odporne i estetyczne surowce drewniane.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]