Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Producent blach dachowych - poznaj aktualną ofertę.

Zakładane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Wiele plusów tych drugich przyczyniło się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – niewielkie obciążenie dla struktury więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z paru przyczyn. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury więźby dachoweji zarazem ułatwia transport i rozładunek tych modułów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich perfekcyjne ułożenie pochłania z reguły o wiele więcej godzin. Inną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do w zasadzie każdej, również niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez przeszkód dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych rewelacyjnie się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starszymi obiektami, zwłaszcza, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się też większą szczelnością. Prócz tego łatwo je czyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, a w razie mocnych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – duży asortyment blachodachówek oraz blach trapezowych

By zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie trzeba szukać daleko. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blachodachówek i blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, działających na obszarze 4 województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wyjątkową odpornością na powstawanie zarysowań, uszkodzenia mechaniczne, jak również korozję. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, wobec tego nie licząc własnych produktów oferuje również akcesoria dachowe (przykładowo folie dachowe czy obróbki blacharskie) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących marek.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08