Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Skorzystaj z pomocy jubilera Kraków. Zajrzyj tu.

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zmieniliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie bardzo często wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I chociaż w internecie kupimy nieomalże wszystko, wciąż wiele przedmiotów należy kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady profesjonalisty

Zakup platynowej broszki, pierścionka czy wisiorka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Toteż, żeby być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy zamierzamy kupić obrączki ślubne czy też pierścionek, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli natomiast znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt ciasny albo zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do właściwego obwodu albo sporządzi nowy. Następnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej porady jubilera. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pokaże aktualne nurty we wzornictwie, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji chrztu, imienin czy ślubu.

Jakie usługi świadczy oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią inne usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek bądź odpadł kryształek z kolczyka, jubiler szybko i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Przerobi również obwód bransoletki, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na pierścionku lub wisiorku datę, podziękowania, gratulacje albo inny ważny dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś niepowtarzalnym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na naszyjnik bądź sygnet, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce posiadamy uszkodzoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]