Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez Polki akcesoriów. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo huczną i mniej oficjalną. Sprawdźmy co powoduje, że są tak często wybierane oraz gdzie możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najbardziej „trendy” są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie często kupowane są wiszące dodatki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione szlachetnymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku błyskotek z stopów nieszlachetnych. Najbardziej gustowne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc wybierając je zweryfikujmy numer próby oraz metodę ich produkcji.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się jak nowe, trzeba skrupulatnie je czyścić i systematycznie usuwać śniedź. Powinno się odkurzać je regularnie suchą gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne specyfiki nabłyszczające, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki chować w szczelnych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych sposobów polerowania, typu pasta do zębów czy ocet. Tego typu preparaty mocno niszczą miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór ozdób znajdziemy na pewno w e-sklepach, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to niezwykły komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane Polki.