Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, zobacz tu.

Wspaniałym dodatkiem dla wytwornej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka idealnie komponują się z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy więc, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kamienie ozdobne, posiadające wspaniałe cechy optyczne. Mienią się pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich wygląd doskonale przypomina szlachetne kryształy, używane są zatem jako detal zdobniczy. Produkowane są też kolorowe odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można uzyskać następujące odcienie: niebieski, czerwony, seledynowy, brunatny. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w połączeniu ze srebrem. Te mieniące się kamienie są twarde i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic oraz naszyjników. Gdzie kupimy dodatki z cyrkoniami? Ogromny asortyment zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych odmianach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy wymarzoną i stylową biżuterię. Odbiorcy często wybierają proste kolczyki, chociaż popularne są też te różnorodnie dekorowane.